مرکز دانلود

به مرکز دانلود صبانوین خوش آمدید. 

در این بخش نمونه کد ها و ماژول های سیستم های مختلف برای شما به اشتراک گذاشته شده است.

 

- خرید ماژول حرفه ای تایید شماره و ارسال پیامک whmcs - شرکت وهاب آنلاین - این ماژول توسط شرکت وهاب آنلاین به صورت حرفه ای و کامل برنامه نویسی شده است که بعد از دانلود ماژول از اینجا جهت کار کرد ماژول باید افزونه آن را که در لینک آن در فایل راهنما وجود دارد خرید نمایید. کاربران صبانوین میتوانند از کد تخفیف sabanovin جهت دریافت 10000 تومان تخفیف استفاده نمایند.  جهت سفارش ماژول اینجا کلیک نمایید. 

 

- دانلود رایگان نمونه کد کامل سی شارپ

- دانلود رایگان نمونه کد کامل دلفی

- دانلود رایگان نمونه کد کامل VB.net

- دانلود رایگان نمونه کد کامل پایتون

- دانلود رایگان نمونه کد کامل asp

- دانلود رایگان نمونه کد کامل php

- خرید ماژول پرستا شاپ ( این نسخه توسط ipresta.ir ارائه میشود که با تمامی نسخه های پرستاشاپ سازگاری دارد و از پشتیبانی و آپدیت های آن بهره مند میشوید.پیشنهاد میشود از این نسخه استفاده نمایید.)

- دانلود رایگان ماژول وردپرس از مخزن اصلی وردپرس

- خرید ماژول اوپن کارت ( این نسخه توسط opencart-ir.com ارائه میشود که با تمامی نسخه های اوپن کارت سازگاری دارد و از پشتیبانی و آپدیت های آن بهره مند میشوید.پیشنهاد میشود از این نسخه استفاده نمایید.)

- دانلود رایگان ماژول tomato

- دانلود رایگان ماژول ووکامرس از مخزن وردپرس

- دانلود رایگان ماژول WHMCS 5 - 6 - 7

 

- خرید ماژول حرفه ای تایید شماره و ارسال پیامک whmcs - شرکت وهاب آنلاین - این ماژول توسط شرکت وهاب آنلاین به صورت حرفه ای و کامل برنامه نویسی شده است که بعد از دانلود ماژول از اینجا جهت کار کرد ماژول باید افزونه آن را که در لینک آن در فایل راهنما وجود دارد خرید نمایید. کاربران صبانوین میتوانند از کد تخفیف sabanovin جهت دریافت 10000 تومان تخفیف استفاده نمایند.  جهت دانلود ماژول اینجا کلیک نمایید. 

 

دانلود پلاگین مودل ( هماهنگ شده با وب سرویس صبانوین توسط یکی از  کاربران صبانوین)

 

- دانلود رایگان نرم افزار خبرنامه پیامکی - نسخه اندروید

- دانلود رایگان نرم افزار خبرنامه پیامکی - نسخه ویندوز

 

- اتصال اکانتیگ اینترنت سیب به سامانه پیام کوتاه صبانوین

اگر شما از اکانتیگ سیب استفاده میکنید و تمایل دارید آن را به سامانه پیام کوتاه صبانوین متصل نمایید کافی است که از طریق تیکت درخواست خود را ارسال نموده و یک دسترسی محدود برای ما ارسال نمایید تا تنظیمات مربوطه را برای شما انجام دهیم.