نکات و قوانین مهم قبل از خرید سرویس

با سلام  و عرض ادب

کاربر گرامی،قبل از خرید هر گونه سرویس و استفاده از سامانه کلیه مواردی را که شرح داده می شود را به دقت مطالعه و تائید نمائید،این شرایط و ضوابط برای کلیه قسمت های سایت یکسان می باشد، با خرید سرویس اعلام مینمایید که تمامی شرایط استفاده از خدمات سایت را قبول نموده اید.

برخی از قوانین ابلاغی زیر به صورت عمومی و برخی مختص شرکت توسعه تجارت الکترونیک به فردا میباشد. 

 

1: کلیه فعالیتهای سایت مطابق با قوانین و موازین کشور می باشد و هرگونه تخطی از آن عواقب بعدی را برای مخاطب در بر خواهد داشت.

2: هرگونه ارسال پیامک با مضامین زیر ممنوع بوده و در صورتی که این موارد مشاهده شود علاوه بر مسدود نمودن پنل،در صورت درخواست سازمانها و یا ارگانهای مرتبط،تمامی اطلاعات فرد خاطی ارائه خواهد شد:

- ارسال هرگونه پیامک نظیر شکایت،لوازم و درمانهای پزشکی،جوک های نامتعارف،دریافت اطلاعات بانکی یا مشخصات اشخاص،پیامکهای مرتبط با تبلیغ سفرهای خارجی،پیامک از جانب اپراتورها (ایرانسل، همراه اول، رایتل، تالیا و…)،برنده شدن جایزه (بدون درج اطلاعات صحیح فرستنده)،ارسال هرگونه پیامک ناشناس (به نحوی که اطلاعات فرستنده در متن پیامک درج نشده باشد یا به هر نحوی اطلاعات فرستنده به اشتباه درج شده باشد) پیامک سرکاری و بی محتوا،شوخی و ارسال سیاسی و هرگونه پیامکی که باعث تشویش اذهان عمومی شود ممنوع می باشد.

3: محتوای پیام ارسالی می بایست با هر یک از اصول پنج گانه زیر مطابقت داشته باشد:

- با اصول و مبانی دین اسلام و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران مغایرت نداشته و در تضاد نباشد.

- باعث تشویش اذهان عمومی نگردد.

- مخل نظم و آرامش حاکم بر جامعه نباشد.

- به اخلاق حسنه حاکم بر جامعه آسیب نرساند.

- با سیاست های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کشور مغایرت نداشته باشد.

4: کاربر باید تمامی اطلاعات خود را به صورت صحیح وارد نماید.در صورتی که اطلاعات اشتباه توسط شما اعلام شود علاوه بر مسدود نمودن پنل،شرکت به فردا این حق را برای خود محفوظ می دارد در صورت نیاز از مراجع قانونی پیگیری های لازم را انجام دهد.

5: با توجه به فیلترینگ برخی کلمات توسط مخابرات و تاخیرهای احتمالی اپراتورها، قبل از ارسال انبوه و یا گروهی حتما یکبار پیام مورد نظرتان را از طریق خط اختصاصی که قصد ارسال دارید به یک شماره همراه اول یا ایرانسل ارسال نمایید و در صورت دریافت پیام اقدام به ارسال انبوه و گروهی نمایید. در صورت عدم توجه به این پیام هیچگونه مسئولیتی متوجه ما نخواهد بود.

6: در صورتی که بر اثر استفاده ناصحیح از سامانه پیامک ضرر و زیانی متوجه شخص شود،شرکت به فردا هیچ گونه تعهدی نسبت به آن نخواهد داشت.

7: هر گونه نفوذ در اطلاعات سایت و پنل و یا سعی و تلاش برای ایجاد اختلال در عملکرد سامانه پیام کوتاه غیرقانونی بوده و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

8: شرکت به فردا تمام تلاش خود را برای جلوگیری از نفوذ و حفظ و نگهداری اطلاعات شما به صورت خصوصی انجام می دهد.اطلاعات شما به هیچ عنوان مورد استفاده قرار نخواهد گرفت.

9: ارسال کننده موظف به رعایت ضوابط، استانداردها و دستورالعمل های ابلاغی ازسوی شرکت ارتباطات سیار می باشد.

10: شرکت به فردا وظیفه ارسال درخواست به مخابرات را به عهده دارد و برای اطلاع از این مورد برای هر پیام ارسالی کد رهگیری خاص که از طرف مخابرات ارسال می شود را به پیام شما اختصاص می دهد.لذا مسئولیت ارسال شدن پیام بعد از رسیدن به مخابرات و دریافت کدرهگیری،از عهده شرکت به فردا خارج و در اختیار مخابرات می باشد.

11: شرکت به فردا حق دارد در صورت لزوم و یا بنا به درخواست مراجع قانونی و بازرسی مطابق ضوابط آشکار نمودن پیام ها و مسدود نمودن آنها قبل از ارسال به کاربران اقدام نماید.

12: درصورت تغییر درقیمت تعرفه ها از طرف اپراتور ها این تغییرات برای صاحب خط اعمال می گردد.

13: تا زمانیکه خدمات ارائه نشده است کاربر حق انصراف دارد و وجه پرداختی به او باز گردانده می شود.

14: در زمانهایی که اپراتورهای ارائه دهنده سرویس دچار مشکل می شوند و امکان ارسال و دریافت پیامک مقدور نمی باشد، اطلاع رسانی های لازم انجام خواهد شد. اما از آنجا که این اختلالات بدون اطلاع قبلی انجام می شود ممکن است در برخی موارد این قطعی ها با تاخیر اطلاع رسانی شود.

15: شماره های اختصاصی خریداری شده بلافاصله پس از فعالسازی دیگر امکان عودت و یا تغییر را ندارند.لطفا در انتخاب خط مورد نظر دقت نمایید.همچنین به دلیل پرداخت هزینه به اپراتور امکان بازگشت هزینه پس از فعالسازی این خطوط وجود ندارد.

16: کلیه خطوط خریداری شده ابتدا تبلیغاتی میباشند و امکان ارسال به بلک لیست را ندارند. 

چنانچه خط پیام کوتاه برای کاربردهایی مانند ارسال otp یا ارسال فاکتور یا ارسال جواب آزمایش و اطلاع رسانی های مهم و امثال این موارد نیاز دارید لطفا قبل از سفارش از طریق تیکت با پشتیبانی بخش فروش هماهنگ نمایید تا از روند خدماتی سازی مطلع شوید.

17: توجه داشته باشید که طبق دستور سازمان تنظیم مقررات درج عبارت "لغو11" در انتهای پیامک الزامی میباشد. 

18: علاوه بر مالیات بر ارزش افزوده ، مبلغ 3 تومان بابت قانون بودجه به هر پیامک در هنگام شارژ اضافه میگردد.

19: محتوای کلیه پیامک ها باید شامل هدر فرستنده باشد.

به عنوان مثال اگر کد تایید ارسال میکنید متن پیامک باید حاوی نام فروشگاه یا شرکت شما باشد .

یا اگر پیامک جهت اطلاع رسانی مدرسه ارسال میکنید در ابتدای پیامک باید نام مدرسه مشخص باشد.

پیامک هایی مانند زیر تایید نمیشود:

نمونه یک : کد تایید شما 666448

نمونه دو : فرزند شما در کلاس ریاضی غایب بود.

پیامک صحیح نمونه های بالا :

نمونه یک : فروشگاه اینترنتی به فردا    کد تایید شما 66376

نمونه دو : مدرسه پسرانه مهر    فرزاند شما در کلاس ریاضی غایب بود.

20 :کلیه خطوط بعد از فعالسازی امکان ارسال لینک ندارند. جهت ارسال لینک باید درخواست خود را به صورت کتبی ارسال نمایید تا مورد بررسی قرار بگیرد.