نمایندگی حرفه ای پیام کوتاه

با سلام.

صبانوین جهت گسترش فعالیت خود و همچنین ایجاد یک فضای کسب درآمد برای عزیزان علاقه مند در حوزه پیامک کوتاه ، سرویس نمایندگی پیام کوتاه خود را راه اندازی کرده است.

پنل نمایندگی پیامک این قابلیت را در اختیار متقاضیان این سامانه قرار می‌دهد که از پنل اس ام اس به صورت اختصاصی با نام تجاری و یک دامنه اختصاصی و یا زیر دامنه استفاده نموده و اقدام به درآمدزایی نمایند.

به عنوان مثال 

domain.com

یا 

sms.domain.com

در این حالت هیچ نامی از شرکت صبانوین وجود ندارد  و نماینده سامانه پیامک می‌تواند به راحتی با نام تجاری خود فعالیت داشته باشد.

در سرویس نمایندگی صبانوین بر خلاف سایر شرکت های ارائه دهنده خدمات پیام کوتاه ، اگر نمایندگان محترم شارژ هم نداشته باشند و کاربران آنها اقدام به شارژ نمایند مشکلی پیش نمی آید و میتوانند شارژ خود را به راحتی انجام دهند. 

اما برای ارسال توسط کاربران ، نماینده حتما باید شارژ داشته باشد. اما اگر نماینده شارژ نداشته باشه باز هم ارسال کاربران توی صف قرار میگرد و حساب نماینده منفی میشود و به نماینده پیامک ارسال میشود که پنل خود را سریع شارژ نماید تا ارسال های کاربران انجام شود. 

تعیین قیمت پیامک به صورت ریز به ریز بر عهده خود نماینده میباشد. 

تعیین تعرفه خط اختصاصی کاملا بر عهده نماینده می باشد . 

امکان دریافت مبلغ بابت فعال سازی خطوط اشتراکی وجود دارد . 

کلیه خطوط خدماتی اشتراکی (بر اساس صنف های مختلف) برای نماینده فعال میشود و نماینده میتواند آنها را به صورت رایگان و یا با هزینه در اختیار کاربر قرار دهد . 

نمایندگان میتوانند با دریافت مبلغ یا رایگان سطح تعرفه کاربران را ارتقا دهند . 

نمایندگان به صورت نا محدود میتوانند کاربر ایجاد نمایند.

در پنل‌ نمایندگی پیامک امکان استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی اشتراکی وجود ندارد و هر نماینده باید از درگاه اختصاصی خود استفاده نماید که در حال حاضر امکان فعالسازی درگاه پرداخت سامان ، پاسارگاد ، زرین پال می باشد . 

بدین ترتیب کاربران از طریق پرداخت الکترونیک وجه را به صورت آنلاین و مستقیم وارد حساب نماینده کرده و همان لحظه شارژ می‌شوند.

کاربران علاوه بر بانک موبایل کل کشور و بانک محله ای موجود در سامانه، از بانک های اختصاصی دیگر نیز جهت ارسال انبوه استفاده خواهند کرد.

نمایندگان قادر خواهند بود از طریق بخش سفارش شماره به صورت آنلاین شماره اختصاصی خریداری کرده و از تخفیف ویژه نمایندگان بهره مند شوند.

جهت مشاهده دمو و دیدن کاملا امکانات میتوانید از اطلاعات زیر جهت ورود استفاده نمایید. 

maralsms.ir

user : 9018717980

pass : 123456

هزینه فعال سازی نمایندگی  500 هزار تومان می باشد . 

جهت سفارش نمایندگی در سامانه صبانوین عضو شده و سپس اعتبار خود را 500000 تومان افزایش دهید. 

نکته بسیار مهم ! با فعالسازی نمایندگی ، تعرفه ارسال پیامک نماینده به سطح نماینده ارتقا پیدا میکند. لذا در صورتی که نماینده فعال نباشد و نتواند ارسال قابل قبولی داشته باشد سطح تعرفه نماینده به حالت معمولی در آمده و هزینه پیامک ها مانند کاربر معمولی برای ایشان محاسبه خواهد شد . همچنین کاربرانی که جهت سو استفاده و کاهش تعرفه پیامک خود سرویس نمایندگی را سفارش میدهند و هیچگونه کاربری جذب نمیکنند و فقط ارسال از سمت خودشان می باشد نیز پس از یک ماه بررسی و ادامه دار بودن این روند سطح ها آنها به کاربر عادی برگشت داده میشود و هیچگونه هزینه ای نیز عودت داده نمیشود. لذا تعرفه سطح نمایندگی صرفا برای نمایندگان فعال جهت ایجاد یک فضای کسب و کار می باشد .

سپس اگر از دامنه اختصاصی خود میخاهید استفاده کنید dns های دامنه را به شکل زیر تنظیم کنید. 

w.ns.arvancdn.com

b.ns.arvancdn.com

اگر هم سایت دیگری دارید و میخاهید در زیر دامنه آن سایت،  سایت نمایندگی را ایجاد کنید یک arecord بنام sms به آی پی 212.33.203.236 ایجاد نمایید و یک arecord بنام api  به آی پی 212.33.203.229 ایجاد نمایید. 

سپس اطلاعات دامنه را از طریق تیکت برای ما ارسال نمایید تا فرایند فعالسازی نمایندگی شما انجام بگیرید.

 

با عرض پوزش در حال حاضر سرویس نمایندگی ارائه نمیگردد.